Дата та час: 15 квітня (понеділок), початок о 14:00

Місце проведення: Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» (2-ий поверх), м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Контекст заходу:

Вибори Президента України – центральна подія у державі, яка привертає увагу навіть тих громадян, які намагалися триматися подалі від політики. Ще до завершення першого туру виборів було зрозуміло, що ця президентська кампанія суттєво відрізняється від всіх попередніх: безпрецедентна кількість кандидатів у президенти, непередбачуваний результат, різноманіття передвиборчих обіцянок, об’єднання політичних сил та участь позасистемних гравців. Ситуація також загострюється російською агресією, загрозою втручання у вибори з боку РФ та зобов’язаннями України перед міжнародною спільнотою.

Початок передвиборчої боротьби фіналістів президентської гонки не залишає сумнівів, що протистояння двох кандидатів у президенти буде відбуватися ще більш жорстко та безкомпромісно, ніж це було перед першим туром. Збільшення використання брудних технологій, віртуалізація виборчого процесу, домінування елементів шоу відображається також і на суспільстві. Українці поділилися на два ворогуючих табори, мова ворожнечі стала домінувати над раціональною дискусією.

Разом із тим, президентські вибори – це, передусім, конкурентна боротьба кандидатів у президенти, які мають змагатися власними передвиборчими програмами та пропозиціями. Суспільство залишається без відповіді на важливі питання щодо майбутнього країни.

Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) ініціює проведення ґрунтовної експертної дискусії, яка проаналізує хід передвиборчої кампанії, визначить питання, на які так і не дали відповідь кандидати у президенти, запропонує подальші кроки майбутнього Президента України.

Питання до обговорення:

  • Аналіз передвиборчої президентської кампанії;
  • Про що забули В. Зеленський та П. Порошенко як кандидати в Президенти Україні;
  • 100 днів нового Голови держави: що варто зробити новому Президенту;
  • “Зе” або “П”: сценарії розвитку подій після 21 квітня

До участі в експертній дискусії запрошуються: кандидати на посаду Президента України, їх радники з внутрішньої політики та економіки, експерти, журналісти, представники аналітичних центрів, ділових кіл, громадських організацій тощо.

Просимо учасників зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/LPYuqFzYTGwwYNQH8

Участь в експертній дискусії візьмуть: головний радник МЦПД Василь Філіпчук, директор департаменту внутрішньої політики МЦПД Ігор Петренко, експерт з питань внутрішньої політики МЦПД Максим Степаненко.

Зареєструватись