Міжнародний центр перспективних досліджень у співпраці з Public Initiatives Centre (Азербайджан), Article 42 of the Constitution (Грузія) та Transparency International (Молдова) розпочинає реалізацію проекту «Громадянське суспільство за боротьбу з корупцією. Заохочення відкритого управління в країнах Східного партнерства».

Метою проекту є посилення потенціалу та сприяння ролі громадянського суспільства у сфері відкритого врядування та боротьби з корупцією в країнах Східного партнерства, головним чином завдяки постійному залученню громадських організацій до процесу розробки політики на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Проект передбачає створення основних інституційних та технічних можливостей партнерських організацій для активної участі у виробленні політики та  спроможності впроваджувати механізми реагування для вирішення питань в швидко мінливих умовах. В рамках проекту буде створено платформу колегіального навчання у країнах Східного партнерства шляхом посилення існуючих мереж та партнерських зв'язків між організаціями.

Реалізація цього проекту сприятиме обміну найкращими практиками, а також створенню інформаційно-пропагандистської та комунікаційної стратегії у рамках просування ідей проекту.

Тривалість проекту 8 місяців: червень-грудень 2018

Матеріали проекту:

POLICY PAPER on the evaluation of civil society involvement in the Action Plan implementation of the Open Government Partnership Initiative in Ukraine 

MAPPING OF EASTERN PARTNERSHIP CSOs MEMBERS