Міжнародний центр перспективних досліджень разом з Cultural Vistas (Німеччина) та за підтримки Державного департаменту США реалізує проект “Ukraine Strategic Communications Workshop”.

Програма “Ukraine Strategic Communications Workshop” передбачає проведення тренінгів з 22 по 28 листопада 2015 р. у м. Берлін для 20 українських державних службовців загальнодержавного та регіонального рівнів, в компетенції яких перебуває реалізація динамічних інформаційних кампаній. Програма буде спрямована на розвиток стратегічних комунікаційних навичок із засобами масової інформації та широкою громадськістю, а також навичок боротьби з негативними інформаційними кампаніями.

Мета проведення тренінгів – надати державним службовцям практичний набір інструментів для проведення інформаційних кампаній за допомогою традиційних та новітніх засобів масової інформації, створити мережу довірених контактів серед учасників для підтримки один одного в майбутній повсякденній діяльності.

Мова тренінгів: англійська, німецька. Синхронний переклад на українську забезпечується.

Вимоги до кандидатів:

Програма орієнтована на держаних службовців, які повинні надіслати резюме, мотиваційний лист (обсягом мінімум 450 cлів, українською або англійською, або німецькою мовою) про свою зацікавленість взяти участь у програмі, а також принаймні один професійний рекомендаційний лист.

Повний пакет документів просимо надсилати на електронну адресу: iivashko@icps.kiev.ua (з позначкою в темі листа “Ukraine Strategic Communications Workshop”).

Кінцевий термін подачі заявок – 18 вересня 2015 р.

Кандидати повинні мати діючий закордонний паспорт і право на отримання шенгенської візи для в'їзду до Німеччини. Віковий ценз для участі у програмі відсутній. Транспортні витрати, а також витрати на проживання покриваються організаторами програми.

 

Програма стажування

Стажування - детальна інформація

Підсумкова зустріч - детальна інформація