Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) виступає партнером Вишеградської академії політичного лідерства.

Проект реалізується Міжнародним центром демократичних перетворень за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду

Програма розроблена МЦДП спільно з Партнерами за Демократичні Зміни Словаччини(Братислава), Дипломатичною Академією (Прага), Європейською Академією Дипломатії (Варшава) та Міжнародним центром перспективних досліджень (Київ). 

Її метою є надання унікальної можливості українцям, які бачать себе у політиці, набути та вдосконалити власні професійні навички, необхідні для того, щоб стати успішними демократичними політичними лідерами. Його унікальність полягає у нестандартному підході до розробки проекту, який розрахований на потреби учасників із забезпеченням повного інструментарію для розвитку професійних вмінь та навичок. Його головна мета полягає у підтримці демократичних перетворень в Україні завдяки обміну досвідом країн Вишеградської групи. Вишеградська Академія політичного лідерства прагне навчити, познайомити та надихнути майбутніх українських лідерів на громадську активність, а також до використання навичок, набутих під час навчання, для досягнення позитивних змін в Україні. 

Навчальні модулі будуть проходити в Києві, Будапешті та Варшаві. Кожен з модулів зосереджується на окремих ключових навчальних заходах, які доповнюють один одного з метою створення повноцінної програми розвитку професійних навичок. 

Робоча мова заходів – англійська

Всі витрати (проїзд, харчування, проживання) в рамках заходів програми будуть відшкодовані організаторами за кошти Міжнародного Вишеградського фонду. Участь у проекті – безкоштовна.

Хто може подавати заявку? 

Кандидати віком від 22 до 35 років, які отримали ступінь бакалавра чи магістра з таких спеціальностей як політологія, соціологія, комунікація та піар, ЗМІ, журналістика, захист прав людини, міжнародні відносини, політична економія і т.п.

Програма орієнтована на учасників з таких груп: молоді лідери громадських організацій, активісти, представники ЗМІ, студенти. Право брати участь мають тільки громадяни України з паспортами, дійсними принаймні протягом 6 місяців від початку навчальних поїздок.

Для участі в конкурсі необхідно надати: 

  • Резюме;
  • Коротке есе на тему, який політичний курс повинна обрати України до 2020 року (як у зовнішній, так і внутрішній політиці);
  • Рекомендація від української організації чи установи (недержавний сектор, ЗМІ, університет).

Пакет документів необхідно надіслати на електронну адресу v4academy.applications@icdt.hu до 1 квітня 2015 року.

Детальніше про умови конкурсу за посиланням

 

ЗАХОДИ:

12 - 15.05.2015 - Київ

Відкриття заходу
Інформація про захід


Відео
Фотозвіт

Кожен навчальний день складатиметься з лекцій і навчальних заходів, які будуть розроблені відповідно до індивідуального підходу, поєднуючи теорію з практикою у відповідності до потреб учасників. Обрані кандидати будуть займатися моделюванням, брати участь у круглих столах з метою розвитку та зміцнення власних навичок, серед яких – публічний виступ, ведення переговорів, переконання і критичне мислення. Крім того, учасники відвідають урядові і міжнародні організації, пам'ятки демократії. Учасники отримають користь від дипломатичної підготовки, що передбачає вивчення способів вирішення проблем і уникнення конфліктних ситуацій для ведення переговорів, регіонального співробітництва та запобігання міжнародного спору. 

 

23 - 26.09.2015 - Будапешт

Відео
Фотозвіт

Протягом першої навчальної поїздки лідери громадських організацій, яким вдалося стати успішними політиками, поділяться власним досвідом з учасниками проекту. Навчальний захід включатиме зустрічі з відомими політиками, які почали діяльність із громадського сектора, поширюючи ключові принципи демократії. Крім того, будуть організовані візити учасників до урядових і міжнародних установ та пам'яток демократії.

 

12 - 14.10.2015 - Варшава 

Відео
Фотозвіт

Друга навчальна поїздка складатиметься з навчальних заходів, спрямованих на допомогу учасникам у формулюванні їхніх політичних месиджів, навчаючи їх тому, як успішно просувати власні цілі, отримати політичну і громадянську підтримку, а також боротися з корупцією.

 

 

Інформація про завершення проекту

Відео

 

Підсумкове засідання з нагоди закінчення навчального курсу

Відео