Асоційована експертка

  • Соціальна структура суспільства
  • Гендерна соціологія
  • Гендерні відносини та гендерна політика
  • Соціальна нерівність і соціальні проблеми
  • Жіночий, чоловічий та ЛГБТ рухи
  • Розмаїття

Розпочала співпрацю із МЦПД у березні 2015 року, є головним експертом у проекті «Збільшення можливостей жінок».

Має ступінь кандидатки соціологічних наук НауКМА. На рахунку експертки 65 наукових публікацій, присвячених гендерній та соціологічній тематикам. У 2013 році була нагороджена премією ім. Ореста Турчина Фонду Марти Турчин за міжнародну публікацію.

Доцентка кафедри соціології, викладає низку курсів бакалаврського та магістерського рівнів: «Вступ до ґендерних студій», «Фемінізм як соціальна теорія і суспільний рух», «Гендер і політика», «Маскулінність і чоловічі студії», «Гендер і економіка». У 2014 році Тамара Марценюк отримала відзнаку НаУКМА як краща викладачка факультету соціальних наук і соціальних технологій.

За останні три роки викладала три англомовні авторські курси у Німеччині, читала публічні лекції та проводила дослідження у Канаді, США, Швеції, Великій Британії тощо. Учасниця низки міжнародних стипендійних програм та міжнародних конференцій.

Є членкою низки професійних товариств, зокрема Міжнародної професійної асоціації соціологів; Гендерної експертної платформи на базі Гендерного інформаційно-аналітичного центру «КРОНА», Соціологічної Асоціації України та ін. 

Мови: українська, англійська, російська, розмовна польська (розмовна).

 

 

 

Уся команда