Член Наглядової ради

  • Надзвичайний і Повноважний Посол України
 
 

Відомий український дипломат і чиновник, Надзвичайний і Повноважний Посол України, Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, автор численних публікацій з питань міжнародного права, економічної та енергетичної дипломатії. 

Професійний досвід Олександра Чалого також включає дипломатичну та державну службу, де він активно займався питаннями внутрішнього і міжнародного права. Як радник Президента України з питань зовнішньої політики, перший заступник Міністра закордонних справ України, Державний секретар з європейської інтеграції, він був відповідальний за юридичне врегулювання та оформлення низки ключових питань української зовнішньої політики та економічної дипломатії. В тому числі він очолював делегації України на переговорах про вступ України до СОТ, про створення ЗВТ з країнами СНД та ЄС, про розвиток відносин з групою Світового банку, ЄБРР та ЄІБ, з укладання низки двосторонніх міжнародних угод в економічній та енергетичній сферах.   

Отримав диплом в галузі права Київського Національного університету ім. Т. Шевченка.

Працював віце-президентом з міжнародних питань корпорації «Індустріальна група» - керуючої компанії одного з найбільших металургійних холдингів України «Індустріального Союзу Донбасу»; входив до Наглядової ради металургійного заводу «Дунаферр» (Угорщина). Він є членом наглядових рад низки національних та міжнародних структур та інституцій.

Уся команда