mediatEUr об'єднує мережу кваліфікованих посередників і тематичних експертів для підтримки мирних процесів в країнах, що постраждали або знаходяться під загрозою в результаті конфлікту. mediatEUr працює з учасниками конфлікту, практиками миру, політиками і організаціями, що діють в області врегулювання конфліктів, миротворчості та побудови миру.

mediatEUr працює з метою сприяння використанню медіації та діалогу в якості ефективних і конструктивних методів врегулювання конфліктів. Дана мета досягається шляхом прямого посередництва і сприяння, надання консультацій в рамках зусиль по врегулюванню конфліктів, а також створення потенціалу для фізичних осіб і організацій.

Місія

Мета mediatEUr полягає в тому, щоб підтримати мирне перетворення збройних конфліктів всередині держав і між ними шляхом заохочення використання інноваційних та ефективних методів вирішення конфліктів, діалогу і посередництва.

Підхід

Оснащення сторін конфлікту і посередників правильними інструментами в потрібний час може кардинально змінити динаміку конфлікту. Фахівці mediatEUr сприяють поглибленню знань, а також організація збирає потрібних людей, щоб перетворити ці знання у практичну реалізацію. 

Історія

MediatEUr був заснований і побудований кількома особами, які бачили проблеми в своїх областях вирішення міжнародних конфліктів, будь  то в комерційній сфері, чи зовнішній політиці. Головна ідея в тому, що просування на основі інтересів переговорів і посередництва може зробити істотний внесок у вирішення цих викликів. MediatEUr був створений як форум, об'єднуючий і підтримуючий фахівців для вирішення конфліктів. З моменту заснування у 2007 році ми працювали над зростанням числа завдань і проектів по всьому світу і створили надійну мережу професіоналів, які діють в якості ресурсу в цій галузі.

Morethttp://www.themediateur.eu/