Старший радник з питань євроінтеграції

 
  • Питання геополітики
  • Міжнародні відносини
  • Європейська політика сусідства
  • Східне партнерство
  • Україна, Росія, Південний Кавказ, Каспійський регіон, країни колишнього СРСР

Аманда Пол є аналітиком з питань міжнародних відносин та геополітики, журналіст і блогер. До основних сфер її компетенції відносяться зовнішня політика Туреччини, України, Південного Кавказу, питання Східного партнерства та європейської політики сусідства, Росії, врегулювання конфліктів (конфлікт навколо Кіпру та конфлікти на пострадянському просторі), геополітичні питання Каспійського регіону.

Наразі працює політичним аналітиком та керівником програм в Центрі європейської політики (м.Брюссель), де відповідає за проекти, що стосуються питань Туреччини, Європейської політики безпеки, Східного партнерства та Євразії.

Аманда Пол також є відомим журналістом, двічі на тиждень веде колонку для турецької щоденної газети «Today's Zaman» - провідної англомовної газети Туреччини - з питань, що стосуються Туреччини, зовнішньої політики Росії та Євразії. Аманда Пол також веде блог на Euobserver.com, де висвітлює питання Чорноморського регіону. Аманда також регулярно залучається у якості радника або експерта з питань, пов'язаних із питаннями Азербайджану, України і Туреччини, співпрацює із міжнародними неурядовими організаціями з питань, що стосуються врегулювання конфліктів, зокрема конфліктів навколо Кіпру та Нагорного Карабаху.

До роботи в Центрі європейської політики Аманда Пол працювала в Центрі європейських та політичних досліджень та Turk Henkel в Стамбулі, Туреччина .

Уся команда