Асоційований експерт

  • Зовнішня політика України
  • Безпекова політика України
  • Енергетична безпека
     

Алла Гурська розпочала співпрацю з МЦПД у квітні 2013 року як інтерн. У 2002 році вона стала магістром англійської філології Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету. У 2011–2012 рр. вивчала політичні науки в Потсдамському університеті за програмою обміну Еразмус. У 2013 році отримала диплом магістра міжнародних відносин у варшавському Колегіумі Цівітас.

Під час навчання у Варшаві Алла була інтерном-дослідником у Фундації Адама Сміта та займалася порівняльним аналізом соціально-економічного середовища та нових трендів, що виникають в економіці та внутрішній політиці Польщі, України та Німеччини.

Алла Гурська зараз працює над дисертацією в Автономному Університеті Барселони. З 2013 року пані Гурська є членом аналітичних центрів GREHA (El Grup de Recerca d’Història Actual) і Eurasian Hub. Аналітичні статті Алли Гурської публікуються в каталонських та іспанських періодичних виданнях (El Periodico, El Confidencial).  

Наукові інтереси Алли Гурської включають зовнішню та безпекову політику України, а також питання енергетичної безпеки в рамках відносин між Україною, Росією та ЄС. Водночас Алла досліджує регіональні організації та вплив України на їх роботу.

Мови: російська, українська, англійська, польська.

Уся команда